• Konference ARI:
  Konference ARI: Soukromé financování české dopravní infrastruktury v kontextu pilotního PPP projektu dálnice D4

  Asociace pro rozvoj infrastruktury (ARI) ve spolupráci s Global Infrastructure Hub (GIH), Státním fondem dopravní infrastruktury (SFDI) a Ministerstvem dopravy ČR (MD ČR) si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní konferenci na téma: Soukromé financování české dopravní infrastruktury v kontextu pilotního PPP projektu dálnice D4.

  Cílem organizátorů je propagace nejlepších možných postupů a světových řešení při efektivní realizaci veřejné infrastruktury. Česká republika postupně zavádí mezinárodní postupy a oborové standardy založené na efektivitě, aby radikálně zlepšila efektivitu a udržitelnost své dopravní infrastruktury.

  Český dopravní sektor má mezi rokem 2014 a 2020 získat 5,8 mld. eur z evropských dotačních fondů. Nový, aktuálně diskutovaný rozpočet pro 3. programové období, tedy pro rok 2021–2027, však bude výrazně menší, např. kvůli brexitu i z dalších důvodů. To znamená, že budoucí rozvoj české dopravní infrastruktury bude nevyhnutelně vyžadovat širší účast soukromého sektoru a financování infrastruktury.

  DATUM: úterý 27. listopadu 2018, od 9:00 (registrace od 8:30)

  MÍSTO: CAMP Praha, Vyšehradská 51, Praha 2, Česká republika (mapa)

  JAZYK:  Angličtina se simultánním překladem do češtiny

  CENA (bez DPH):

  »   Členové ARI: bezplatný vstup pro omezený počet osob (dle kategorie člena); ostatní účastníci: 1 000 Kč

  »   Soukromý sektor: 3 000 Kč

  »   Veřejný sektor: 1 000 Kč

 • Kulatý stůl ARI:
  KS ARI: Zadávání zakázek podle nejlepšího poměru ceny a kvality metodikou BEST VALUE

  Asociace pro rozvoj infrastruktury (ARI), Zväz stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS), Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) a Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB), Global Infrastructure Hub (GIH) a Rijkswaterstaat – Ministerstvem infrastruktury a životního prostředí (Nizozemí) si Vás dovolují pozvat na mezinárodní diskuzi u kulatého stolu na téma Zadávání zakázek podle nejlepšího poměru ceny a výkonu metodikou BEST VALUE.

  Organizátoři jsou přesvědčeni, že metodika BEST VALUE uplatňovaná při zadávání veřejných zakázek u služeb a díla zahrnujícího duševní vlastnictví zvyšuje celkovou kvalitu nabídek, poskytovaných služeb a konečného výsledku. Má potenciál přinášet postupná zlepšování při dodávkách moderní a efektivní infrastruktury v České a Slovenské republice.

  DATUM: pondělí 19. listopadu 2018, od 9:00 (registrace od 8:30)

  MÍSTO: CAMP Praha, Vyšehradská 51, Praha 2, Česká republika (mapa)

  JAZYK:  Čeština se simultánním překladem do anglického jazyka

  CENA (bez DPH):

  »   Členové ARI a ZSPS: bezplatný vstup pro omezený počet osob (dle kategorie člena); ostatní účastníci: 1 000 Kč

  »   Členové AVZ: 1 000 Kč

  »   Soukromý sektor: 3 500 Kč

  »   Veřejný sektor: bezplatný vstup